Pga SLL´s ökade tillgänglighetskrav och onda marknadskrafter stänger vi fr o m 31 oktober 2017.
Det betyder inte att vi slutar jobba. Vi finns på andra ställen helt enkelt och där kan du såklart boka tid hos oss.

Du hittar oss här:

 Jessica Lyander
Leg. Naprapat
Naprapatvärkstan
Varvsgatan 12
T-Bana Hornstull, uppgång Högalidsparken
Reception        08-669 00 19
Direkt               070-774 06 78
Boka tid online: www.naprapatvarkstan.se
jessica.lyander@rehabgruppen.nu
jessica@naprapatvarkstan.se

Sixten Berner
Leg. Fysioterapeut, OMT-examen
Fysioterapiteamet
Drottninggatan 88F eller Holländargatan 9A
(Vid Centralbadet, T-bana Hötorget)
Reception        08-698 09 42
Direkt               070-288 24 56
www.fysioterapiteamet.se
sixten.berner@rehabgruppen.nu
sixten@fysioterapiteamet.se

Christer Engman
Leg. Fysioterapeut, OMT-examen
Fysioterapiteamet
Drottninggatan 88F eller Holländargatan 9A
(Vid Centralbadet, T-bana Hötorget)
Reception        08-698 09 42
Direkt               070-638 14 47
www.fysioterapiteamet.se
christer.engman@rehabgruppen.nu
christer@fysioterapiteamet.se

Per-Olof Mazetti
Leg. Fysioterapeut, OMT-examen
Fysioterapiteamet
Drottninggatan 88F eller Holländargatan 9A
(Vid Centralbadet, T-bana Hötorget)
Reception        08-698 09 42
Direkt               0708-34 09 09
www.fysioterapiteamet.se
po.mazetti@rehabgruppen.nu
peo@fysioterapiteamet.se